PRZEDSZKOLE - Kadra pedagogiczna

Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala,

nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje,

 nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje

– przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

 

Janusz Korczak

 Tacy są, właśnie nasi nauczyciele wychowawcy, opiekunowie.

To wykwalifikowane osoby – nauczycielki wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, pełne energii do życia, pozytywnego nastawienia i mnóstwa pomysłów, na to aby czas spędzony przez Twoją pociechę był czasem niezapomnianym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bardzo dobrym przygotowaniu merytorycznym, doskonale wspierają wszechstronny rozwój Twojego dziecka. Nasze wychowawczynie to osoby z ciepłym nastawieniem, życzliwością, otwartością, tolerancją, empatią w stosunku do każdego Małego Człowieka. Jak same mówią: „ To dzieci nas inspirują do działania. To dla nich jesteśmy, a największą nagrodą jest ich uśmiech.”

 
          Nadrzędnym celem pracy naszego zespołu jest szczęście, bezpieczeństwo i uśmiech Twojego dziecka oraz troska o jego prawidłowy rozwój.

Pani Teresa

„Jestem nauczycielem mianowanym z wyższym wykształceniem pedagogicznym i ukończonymi studiami podyplomowymi z wychowania przedszkolnego. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia zajęć logopedycznych z dziećmi w wieku przedszkolnym, zajęć teatralnych, zajęć z pedagogiki zabawy. W codziennej pracy najwyższą dla mnie wartością jest dziecko, jego dobro i wszechstronny rozwój w atmosferze całkowitej akceptacji, życzliwości i indywidualnego podejścia do każdego dziecka”

Pani Beata

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Płocku, którą ukończyłam w 2000 roku uzyskując tytuł licencjata. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i cały czas doskonale się poprzez udział w różnych warsztatach i szkoleniach. Stosuję urozmaicone metody i formy pracy, które pozwalają dziecku nabrać ciekawości do otaczającego świata, a co za tym idzie dobrze przygotować je do podjęcia nauki w szkole.

Prywatnie interesuje się filozofią i podróżami.


Copyright by  www.upuchatka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. żłobek i przedszkole  Wrocław