Bezpiecznie, inspirująco i przyjemnie
tak spędza się czas u Puchatka

Nasz żłobek prowadzimy od 2008 roku, w 2013 do maluchów dołączyła grupa przedszkolna. Od niemal dziesięciu lat pomagamy najmłodszym rozwijać się i odkrywać świat. Nasi podopieczni uczą się i bawią w czterech bezpiecznie wyposażonych salach, a świeżego powietrza zażywają podczas zabaw w przestronnym ogrodzonym podwórku. Mieścimy się we w pełni monitorowanym obiekcie, w centrum Wrocławia, przy ul. Dąbrowskiego 40/U2 oraz w granicach Śródmieścia i Psiego Pola przy  ul. Kuropatwiej 1-3.

Każdego dnia stwarzamy maluchom warunki do wszechstronnego rozwoju. Chcemy, by w atmosferze ciepła, akceptacji i bezpieczeństwa odkrywały i realizowały swój indywidualny potencjał.

Wspierają je w tym tworzące nasz zespół wykwalifikowane i doświadczone nauczycielki wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, które z życzliwością, otwartością, pomysłowością i pozytywną energią poprzez zabawę realizują założenia edukacyjne i programowe.

Odkrywanie otaczającego świata rozpoczynamy od wspólnego poznawania smaków. Część zajęć prowadzimy według nowatorskiego programu edukacji żywieniowej. W interesujący i kreatywny sposób przybliżamy dzieciom tematykę żywności i żywienia, starając się tym samym wspomóc rodziców w zachęcaniu maluchów do próbowania i wybierania wartościowej oraz zdrowej żywności.

Dbamy o intelektualny, motoryczny i emocjonalny rozwój dziecka. Uczymy go również współpracy w grupie. Zabawę i naukę urozmaicamy zajęciami tanecznymi, muzycznymi, ruchowymi czy rozwijającymi umiejętności językowe. Razem czytamy bajki, gościmy ciekawe osoby i organizujemy wiele imprez z udziałem rodziców.

Nasza placówka posiada wszelkie wymagane prawne zezwolenia. Jest nadzorowana i współfinansowana przez Gminę Wrocław. Działamy w Stowarzyszeniu Wrocławskich Żłobków Niepublicznych, w którym wspólnie z dyrektorami innych wrocławskich żłobków wdrażamy najwyższe oraz nowoczesne standardy jakości opieki nad naszymi podopiecznymi.

Tworzymy mały wielki świat – taki, do którego Państwa pociechy każdego dnia chętnie powracają.

expand_less